W PRYWATNEJ PRACOWNI POMOCY GetSober24 otrzyma wsparcie i pomoc każdy, kto pragnie wyjść z uzależnienia. Korzystając z pomocy GetSober24 nie figurujesz w żadnej bazie danych osób uzależnionych.

  ŻYCIE W TRZEŹWOŚCI

„Co robią Anonimowi Alkoholicy, żeby nie pić?” Najczęściej zadawane przez osoby uzależnione i przez ich rodziny pytanie. Książka zawiera spisane przez Anonimowych Alkoholików własne doświadczenia, praktyczne sposoby, jak żyć w trzeźwości godzina po godzinie, dzień po dniu – jak utrzymać abstynencję od substancji i nałogowych zachowań w początkowym okresie i jak sobie radzić, by nie wrócić do życia w nałogu.  Łatwe do realizacji w domu, pracy czy na spotkaniach towarzyskich. Sposoby spisane w początkowym okresie powstania AA, a aktualne do dziś i do dziś psychologia posługuje się nimi w terapii uzależnień.

  44 PYTANIA

Podstawowe informacje o tym, co to jest AA, czym zajmują się Anonimowi Alkoholicy na mityngach oraz jak działa program zdrowienia z choroby alkoholowej oparty na 12. Krokach AA. Wyłania się z nich obraz wspólnoty mężczyzn i kobiet, którzy mają jeden wspólny cel – „samemu zachowywać trzeźwość i pomagać innym w uzyskaniu i zachowaniu trzeźwości”.

 

CZY W TWOIM ŻYCIU JEST ALKOHOLIK?

Publikacja ta oparta jest na doświadczeniach osób, które wiedzą co oznacza życie z osobą uzależnioną od alkoholu. Wyjaśnia, jak znajomość Programu AA może być pomocna rodzinie, przyjaciołom i wszystkim bliskim osoby uzależnionej od alkoholu.

MŁODZI I AA

Doświadczenia ludzi, u których mimo młodego wieku (16-27 lat) alkohol poczynił olbrzymie spustoszenia w ich życiu. Mimo wielu wątpliwości przystąpili oni do AA, zaczęli praktykować Program 12 Kroków i jak sami przyznają: „AA uratowało im życie i obdarzyło nowym początkiem”. Przekonali się też, że było to najlepsze, co się im kiedykolwiek przytrafiło. Broszura zawiera test pomagający sprawdzić, czy mimo młodego wieku masz problem z alkoholem.

  AA DLA KOBIET

Przejmujące doświadczenia kobiet, u których alkohol poczynił olbrzymie straty we wszystkich aspektach życia doprowadzając je na ,,samo dno”. Dzięki prostemu programowi Anonimowych Alkoholików znalazły one sposób, jak przestać pić, jak zachować trzeźwość i jak zbudować nowe godne i bez poczucia winy życie.